Sale weselne – przyjęcia w nowoczesnym i klasycznym stylu

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu człowieka. Planowanie i organizacja przyjęcia wymaga poświęcenia wiele uwagi i energii. Szczególnie ważne jest znalezienie dobrego lokalu weselnego, ponieważ miejsce to ma duży wpływ na przebieg i jakość imprezy.

Oferujemy możliwość wystroju sali w wybranym stylu, w tym:

  • nowoczesnym,
  • klasycznym,
  • rustykalnym,
  • retro,
  • boho,
  • glamour oraz wielu innych.

Nasi pracownicy chętnie doradzą w kwestii wyboru dodatków i kompozycji kwiatowych. Dysponujemy salą weselną mieszczącą od 50 do 160 osób. Jest to minimalna i maksymalna liczba Gości, dla których przygotowujemy uroczystość.

Oferta dostosowana do potrzeb Klienta

Koszt organizacji wesela zależy od kilku czynników. Składa się na niego przede wszystkim liczba Gości, czas trwania oraz termin realizacji. Na ostateczną cenę mają wpływ także dodatkowe usługi i oczekiwania Państwa Młodych.

Do organizacji komunii, chrzcin, bankietów, jubileuszy, urodzin i przyjęć weselnych podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Staramy się rozpatrywać indywidualnie Państwa potrzeby i wymagania, aby wydarzenie to zostało na zawsze w Waszej pamięci. Nasza klimatyczna i przestronna sala weselna zapewnia maksimum wygody. Wszelkie meble i dekoracje rozmieszczamy wedle życzenia Klienta.

Astoria Mierzyn centrum bankietowe wesele komunia imprezy okolicznościowe mierzyn szczecin

Cena od 220 zł/os

Szacowany czas trwania 10 h

Wesela organizowane są dla minimum 50, a maksymalnie dla 160 osób.

GALERIA