Chiavari – piękne krzesła w Astorii

Przy organizacji przyjęcia takiego jak wesele, chrzciny, komunia czy urodziny wystrój sali stanowi ogromne znaczenie. Niemałą rolę odgrywają tu krzesła. Kiedyś, aby były bardziej eleganckie lub mniej widoczne, najczęściej ubierano je w białe pokrowce. Dzisiaj krzesła są jednym z najważniejszych akcentów dopełniających aranżację przyjęcia.

Nieodpowiednie lub zwyczajnie brzydkie, mogą popsuć cały efekt przemyślanej i zaprojektowanej dekoracji. Krzesła mogą tworzyć efekt zachwytu przy wejściu na salę oraz świetne tło do zdjęć, co jest bardzo istotne, bo wchodzą niemal w każdy kadr na sali. Z doświadczenia wiemy, że już podczas przygotowań, każda osoba, wchodząc na salę zwracała uwagę właśnie na wygląd krzeseł, dopiero później na kolejne detale.

Czytaj również: Sylwester w Astorii

W Astorii mamy krzesła w kolorze szampańskim, bardzo eleganckie i uniwersalne. Kolor ten jest idealny, gdyż mieni się przy przyciemnionym, dekoracyjnym oświetleniu, ale przy tym nie jest mocno błyszczący. Model Chiavari od wielu już lat jest ceniony przez osoby planujące swoją uroczystość w stylu eleganckim, glamour, klasycznym, romantycznym, nowoczesnym czy boho. Kolor szampański idealnie wpasuje się w każdą kolorystykę przyjęcia.

sala

Skąd wzięły się krzesła Chiavari?

Krzesła Chiavari zostały zaprojektowane i zrobione tak, aby przy całej swej lekkości, sprawiały wrażenie eleganckich i były bardzo solidne. Pierwsze krzesła powstały w 1807 roku we Włoszech i bardzo przypadły do gustu monarchom, którzy kupowali je zamiast ciężkich i zdobionych mebli tamtego okresu. Obecnie znane są na całym świecie i stanowią ozdobę same w sobie, nie narzucając przy tym formy wystroju i stylu przyjęcia. Nareszcie możemy zrzucić ciężkie, białe płótna i usiąść na krześle, które stało się ikoną światowego dizajnu. Zapraszamy do Astorii, abyście mogli zobaczyć na własne oczy jak wyglądają najmodniejsze w tym i następnych sezonach krzesła.