Czy warto zdecydować się na Candy Bar na przyjęciach?

Przy planowaniu przyjęcia weselnego, urodzinowego czy komunijnego szczególną uwagę zwracamy na wygląd miejsca, w którym uroczystość będzie się odbywała. Chcemy, aby było pięknie i pysznie. W pierwszej kolejności wybieramy menu, następnie myślimy nad rodzajem dekoracji stołów, a na koniec szukamy tzw. kropki nad „i” – czegoś, co ucieszy oczy naszych gości oraz zaspokoi ich kubki smakowe. Dlatego coraz bardziej popularne są Candy Bary. Pyszne, kolorowe porcje słodkości, idealnie wpasowujące się w temat przewodni przyjęcia.

Jak wyeksponować słodkości na przyjęciu?

Każde menu wymaga wyjątkowej oprawy. Nie bez powodu mówi się, że jemy oczami. Dlatego istotne jest również odpowiednie przygotowanie stołu ze słodkościami. Zazwyczaj sale weselne mają w swojej ofercie podstawowe patery na ciasta. Są klasyczne, neutralne i desery nie zawsze wyglądają na nich pięknie.

W Astorii natomiast posiadamy efektowne patery, m.in. kilkupoziomowe, lustrzane, w stylu boho czy też bardziej klasyczne naczynia. Tak wystawione słodkości na pewno zrobią wrażenie na naszych gościach.

ciasteczka

Dlaczego warto zdecydować się na Candy Bar?

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest opłacenie dodatkowej opcji dekoracji Candy Baru. Wtedy mamy pewność, że słodki kącik będzie dopasowany do motywu przewodniego organizowanego przyjęcia. Firmy zajmujące się tego typu usługami mogą dobrać patery w każdym kolorze, zająć się podświetleniem stołu oraz dodatkowo udekorować go kwiatami i świecami. Bardzo popularnym rozwiązaniem są wysokie, wolnostojące tuby w różnych wysokościach. Jeśli dodamy do tego ściankę z balonów w tle, efekt będzie niesamowity.

Zatem jeśli zastanawiacie się nad dodatkową atrakcją dla Gości, to Candy Bar jest strzałem w dziesiątkę.

ciasteczka