Dlaczego warto organizować przyjęcia poza domem?

Przez lata przyjęcia okolicznościowe organizowano w domach, co było wielkim wyzwaniem poprzedzonym wielogodzinnym gotowaniem. Pojawiały się również myśli czy wszyscy się pomieszczą przy stole, czy nie zabraknie krzeseł, ile potrzebujemy kompletów zastawy, kto będzie obsługiwać gości. Trzeba było ustalić menu, przygotować przekąski, posprzątać mieszkanie, zrobić zakupy… i do tego samemu dobrze wyglądać podczas obsługiwania gości.

Czytaj więcej: Jak zorganizować idealne przyjęcie komunijne?

Jakie usługi obejmuje organizacja przyjęcia w restauracji?

W Astorii zapewniamy kompleksową obsługę, a Ty cieszysz się wygodą i oszczędnością czasu! To właśnie jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za organizacją przyjęcia poza domem. Profesjonalna obsługa doradzi i przedstawi menu, przygotuje dekoracje stołu, zadba o detale, które wpłyną na klimat i atmosferę sali. Zespół ustawi stoły, zgodnie z potrzebami i posprząta po przyjęciu. Ponadto dysponujemy szeroką bazą podwykonawców zajmujących się obsługą imprez.

dekoracja stołu

Z czym wiąże się organizacji imprezy w domu?

Trzeba przyznać, że całkowity proces zorganizowania przyjęcia w domu to ciężka praca. Biorąc pod uwagę wszystkie koszty, czyli zakupy, zużyty prąd, wodę, gaz i nasz bezcenny czas, wygląda na to, że zaplanowanie i organizacja uroczystości w domu to niemały wydatek i spory wysiłek.

Nie można zapomnieć, że często dochodzą do tego problemy organizacyjne oraz obsługa gości. Przyjęcia okolicznościowe to chwile, które powinno się celebrować z rodziną, a w przypadku imprez w domu jest to trudne. Gospodarz musi zadbać nie tylko o dobrą atmosferę, ale o odpowiednią temperaturę posiłków, wystarczającą ilość napoi czy odbiór brudnych naczyń. Przy tak wielu zadaniach ciężko jest skupić się na tym, co najważniejsze, czyli dobrej zabawie. W przypadku przyjęcia w lokalu obsługa przejmuje wszystkie zadania organizacyjne, dzięki czemu Ty możesz zająć się gośćmi.

dekoracja stołu