Kinder party, czyli urodziny dla dziecka

Urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka. Większość z nich czeka, aż nadejdzie moment, kiedy będą mogły odpakować prezenty i spróbować tortu. Ze względu na wyjątkowość tego wydarzenia, warto zadbać o jego odpowiednią oprawę i zorganizować dziecku wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Sprawdź, jak się do tego zabrać.

Jakie przyjęcia możesz zorganizować w naszej sali?

Nasza sala jest świetnym miejscem do organizacji urodzin dla dzieci od najmłodszych lat. Zaczynając od Baby Shower, gdzie dzidziuś jest jeszcze w brzuszku, roczku, a kończąc na 18stce. Dzięki temu, że lokal jest jasny i przestronny, może pomieścić bardzo dużą liczbę gości, zachowując przy tym swobodę i komfort.

Przyjęcie urodzinowe dostosowane do Twoich potrzeb

Świetnym rozwiązaniem jest przyjęcie urodzinowe z dmuchańcami i animatorami. Salę można podzielić na dwie części – dla gości siedzących, np. wujków i dziadków, a drugą dla najmłodszych uczestników imprezy. Przestrzeń pomaga nam zorganizować wymarzone urodziny naszych pociech. Nie brakuje miejsca do tańców, zabawy czy sztuczek iluzjonistów. Może być kolorowo i bajecznie. Nie ma w Szczecinie oraz okolicach takiego miejsca, gdzie mogą Państwo zorganizować imprezę od A do Z po swojemu, według swojego gustu i preferencji. To Państwo decydują o liczbie gości, długości trwania imprezy, menu czy dodatkach. Każdy uczestnik imprezy wychodzi zadowolony i szczęśliwy. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia jak łatwo można zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka, bez względu na pogodę za oknem.

sala