WESELE LAST MINUTE – wolne terminy na rok 2022 w Astorii

Nie ma rzeczy niemożliwych, ograniczenia są tylko w naszej głowie! Czy to w ogóle możliwe, żeby przygotować ślub i wesele w 21 dni i nie rezygnować przy tym z marzeń? Niektórzy planują przecież „ten dzień” nawet przez kilka lat i wydaje im się, że to zbyt mało czasu. Zatem uspokajamy wszystkich lastowiczów, że w obecnych czasach organizacja wesela na ostatnią chwilę jest jak najbardziej możliwa. Co więcej, mieliśmy już przyjemność być częścią „szybko zorganizowanych” uroczystości w naszej Astorii i było bajkowo.

O czym pamiętać przed organizacją wesela na ostatnią chwilę?

Światowa pandemia zmieniła wiele, również w branży ślubnej, która musiała dostosować się do nowych warunków i inaczej spojrzeć na organizację przyjęć. W ciągu ostatnich dwóch lat, wesela last minute stały się bardzo popularne.

Czytaj więcej: Jakie są alternatywy dla hucznego wesela? O obiedzie poślubnym

Musimy pamiętać, że zanim zaczniemy umawiać podwykonawców i wpłacać zadatek na salę weselną, powinniśmy najpierw ustalić datę ślubu i zadbać, by od strony „papierkowej” wszystko było w porządku (termin w urzędzie stanu cywilnego lub w kościele).

  kwiaty

Jak zorganizować wesele last minute?

Większość ślubów odbywa się w weekendy. Te terminy najczęściej zarezerwowane są już o wiele wcześniej, dlatego znalezienie wolnej daty w piątek lub sobotę może okazać się wyzwaniem. Jednak w naszej Astorii obecnie mamy jeszcze kilka dostępnych terminów na te dni! Wystarczy wysłać zapytanie przez formularz lub zadzwonić pod numer kontaktowy +48 570 200 015 i podpytać o najlepszą datę na Wasze przyjęcie. Ślub last minute może być równie piękny, jak ten organizowany przez długie miesiące czy nawet lata.

W krótkim czasie można kupić piękne kreacje, znajdzie się wspaniała sala weselna, dobry fotograf i kamerzysta. Grunt to zrobić dobry research i dobrze się przygotować. Przy organizacji tego wydarzenia warto zaangażować profesjonalnego wedding plannera. Osoba ta, dzięki swoim znajomościom i doświadczeniu, będzie mógła załatwić i przygotować to, co ciężko byłoby ogarnąć samemu. Pomoc wedding plannera może okazać się nieoceniona w szybkiej organizacji ślubu, dlatego bez wątpienia warto rozważyć tę opcję w przypadku wesel last minute.

Mamy nadzieję, że naszym artykułem dodaliśmy trochę otuchy naszym przyszłym Młodym Parom. Każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie piękne i ze smakiem. Nasza przestronna, jasna sala dopasuje się do każdego tematu przewodniego wesela, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów last minute – jeszcze w tym roku. Mamy kilka wolnych miejsc weekendowych latem, gdzie będzie towarzyszyła nam piękna pogoda i pyszne menu. Wszystko w Waszych rękach!

dekoracja