Wynajem sali na imprezy

Ze względu na rosnącą inflację i coraz większe koszty związane z organizowaniem imprez okolicznościowych, bardzo popularną opcją jest wynajem sali bankietowej bez obsługi. Nie dla każdego ta wersja jest najlepszym rozwiązaniem, mimo to znajduje coraz więcej zwolenników. Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego na własną rękę, na pewno jest budżetowo korzystniejsze, ale trzeba pamiętać, że mamy wtedy więcej na głowie.

Od czego zależy koszt wynajęcia sali na imprezę?

W naszym lokalu oferujemy usługę wynajmu samej sali, gdzie w podstawowych kosztach są stoły i krzesła. Cena zależna jest od ilości osób oraz czasu trwania imprezy okolicznościowej. Inne są kwoty za wynajem sali w godzinach dziennych, inne w porach nocnych. Wynająć można samą salę ze stołami i krzesłami oraz dokupić pakiet np. bufetu kawowego. Kolejnym dodatkiem do imprezy, o którym warto pamiętać to obrusy. Można je od nas wypożyczyć lub zorganizować na własną rękę. Zastawa stołowa jest dość istotnym punktem na liście do przygotowania. Dosyć często na imprezach młodzieżowych np. z okazji 18stych urodzin, nasi klienci korzystają z jednorazowych naczyń.

Na jaką imprezę można wynająć sale?

Naszą salę mogą Państwo wynająć na przyjęcia urodzinowe dzieci (organizowane w ciągu dnia) oraz te dla osób starszych (całonocne tańce). Nasza sala idealnie sprawdzi się podczas imprez tematycznych w gronie przyjaciół np. bal karnawałowy, Andrzejki czy Halloween. Mogą Państwo zorganizować przyjęcie z okazji jubileuszu czy rocznicy ślubu. Znajdą tu Państwo idealne miejsce dla szkoleń czy integracji pracowników.

Wynajem sali bez obsługi zapewnia luźną atmosferę w trakcie przyjęcia. Możemy porównać taką imprezę do przyjęć organizowanych w domach, jednak z dużo większym komfortem dla gości. Przestrzeń na tańce oraz wygoda siedzenia przy stole (bez względu na liczbę gości, każdy ma swoje wygodne miejsce). Salę można wcześniej udekorować według własnych potrzeb i upodobań (balony, girlandy, serpentyny). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

impreza